Image

Podstawa naszego sukcesu

Wysokie standardy jakości całej grupy firm MTM stanowią podstawę naszego sukcesu w MTM. Ze względu na wieloletnią współpracę z różnymi znanymi producentami OEM, mierzymy się w stosunku do ich wymagań jakościowych, szczególnie w odniesieniu do niezawodności procesu.


Zrównoważony rozwój

MTM ma siedzibę w wiejskiej miejscowości Wola k. Pszczyny, gdzie każdego dnia w MTM cieszymy się luksusem wspaniałego wypoczynku na świeżym powietrzu, dlatego traktujemy zrównoważony rozwój jako coś oczywistego, a nie trend.

Image
Image
Image

Jest dla nas jasne, że oprócz rozwoju nowych technologii umieściliśmy ekologię i staranne wykorzystanie zasobów w centrum naszego zorientowanego na przyszłość programu.

Dzięki systemowi MTM-Öko-Pack nasza technologia czyszczenia oferuje przyjazne dla środowiska urządzenie oszczędzające wodę. Obejmuje to również opcjonalną pracę z połączonym zespołem ciepła i energii, co jest unikalne w połączeniu z przemysłowymi systemami czyszczenia. Nasze koncepcje systemowe zostały zoptymalizowane, aby zapewnić optymalne wykorzystanie dużych odbiorców energii lub innych odbiorców mediów w czasie cyklu.


Za opracowanie rozwiązań przyjaznych środowisku MTM zostało nagrodzone między innymi Szwedzką Nagrodą Ochrony Środowiska Linné i Nagrodą Innowacyjności Berlin / Brandenburgia w dziedzinie „Technologii ochrony środowiska”.

Dynamiczna historia firmy obejmuje także Nagrodę Regionalną Eta dla środkowych Niemiec oraz szereg patentów, w tym międzynarodowych. MTM oznacza innowacyjną i zrównoważoną technologię roślinną i w pełni spełnia zarówno wymagania klientów dotyczące ekonomicznych systemów czyszczenia, jak i wymagania ekologiczne.